| Lady_4667 a întrebat:

Bunaaa! Cum sa-mi pun muzica la profil dar sa nu se vada? Sa fie ca aici : http://hi5.com/friend/p539311041--Becky%20Lou%20Filip%20 _Fan%20Page--html

fundita :*

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=DCVj2sCUa8c uite aici un tutorial

1 răspuns:
| Mirii (:. a răspuns:

Intrii pe youtube si alegi videoclipu care il vrei, dupa care sub el trebuie sa scrie apesi si iti va da un cod.Copiezi codul si il pui la despre mine jos de tot unde scrie height si width pui 0 la ambele si mai sus scrie "f1=" si inainte de egal scriee &autoplay.

Succes :*. Sper ca ai inteles happy.