| puffa_6346 a întrebat:

Bunaaabig grin! intr-o saptamana o sa fiu domnisoara de onoarestraight face! am o rochita albastra gen "gogosar"... ce coafura m-ar vantaja daca am parul tuns in scari pana la umarstraight faceiar machiajul in ce culori? si mai este o problema, baiatul cu care sunt domnisoara este mai scund ca mine deci ar trebui sa renunt la tocuri? niste sugestii pls:* cu poze daca se poatebig grin

1 răspuns:
| Alina a răspuns:

Niste sandalute fara toc sau balerini de lac pentru a da o nota eleganta.in ceea ce privesete parul ai putea sa il indrepti, sa faci bucle sau sa-l prinzi intr-un coc.