| Ariel21 a întrebat:

Bunaaa! De ceva timp in unele momente din timpul zilei(uneori si in timpul noptii) am senzatia ca cineva imi sufla in fata(chiar daca nu am niciun geam deschis), iar dupa cateva clipe simt miros de parfum (un parfum pe care il folosea o persoana draga mie ce care a,, plecat,, acum 9 ani) ce ar trebui sa fie? Incep sa am halucinatii?(nu sunt nebuna... sperlaughing)

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Te gandesti prea mult la acest lucru si creierul iti joaca feste. Nu e nimic real. Nu ar avea cum. happy

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este doar imaginatia ta.

| TalentDinPântec a răspuns:

Când simți prezenta, mirosul ect. incearca sa vb cu entitatea aia, pune întrebări scurte și directe, gen "da mi un semn dacă ești tu"...s-ar putea sa ai surprize și nu toate spiritele sunt înfricoșătoare, rele... Fără frica, n ai ce pierde ✌️

| burete578 a răspuns:

Poate iti suflu eutongue

| hannne a răspuns:

Spiritul ei, documenteaza te chiar exista viata de după apoi

| VoidEternal a răspuns (pentru hannne):

Deci există viață, viața de după și viața de după apoi.
laughing