| Anonnnnn a întrebat:

Bunaaahappy.deci.pentru ca google. ul nu traduce bine, va intreb pe voi.^^
ce inseamna in romana:"Wir hören nie auf zu schreien, Wir kehren zum Ursprung zurück."?
fundoiiiiibig grin
p. s.-e in germanahappy

Răspuns Câştigător
| alycia a răspuns:

Buna,te ajut eu.Inseamna:Nu incetam niciodata sa strigam, ne intoarcem inapoi la origini.

3 răspunsuri:
| a_5020 a răspuns:

E un fel de "proverb" o expresie ceva de genu
care zice "nu ne oprim niciodata din plans, dar ne intoarcem de unde am plecat"

Nu sunt sigura daca asta inseamnawinking nu le am cu germana foarte bine

| a_5020 a răspuns:

Wir hören nie auf zu schreien, Wir kehren zum Ursprung zurück asa se traducebig grin mi-a zis o colega care face meditatii la germanabig grin.Ca am tradus bine

Dar nu mota-mo

| a_5020 a răspuns:

Wir hören nie auf zu schreien, Wir kehren zum Ursprung zurück asa se traducebig grin mi-a zis o colega care face meditatii la germanabig grin.Ca am tradus bine

Dar nu mota-mo