| Ingridd22 a întrebat:

Bunaaa. maine imi fac analizele la sange. Se vede daca fumez? nu fumez mult. 2-3 tigari pe zi.

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu se vede.

| Fatamuntilor a răspuns:

Doar analize de sange? Nu prea cred! In analizele de urina poate.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu se vede deloc.

| Seepty a răspuns:

Nu prea o sa se vada daca fumezi atat de putin dar incerca ca in seara aceasta si maine sa nu mai fumezi pana dupa analize.

| HaHaGirl a răspuns:

Nu logic ca nu, trebuie sa-ti faci alte analize pentru asta si in niciun caz de la 2-3 tigari e o nimica toata laughing stai chill!

| Xella1234 a răspuns:

Nu, nu se vede daca fumezi sau nu cand iti faci analizele la sange.