| ralucamirabela a întrebat:

Bunaaa!crying Sunt disperataaa.Ma oftic raw de tot...nu e corect ce imi fac parintii mei.Cand ies afara, stau 2-3-4 ore, si ma suna imediat.si cand ajung acasa mama imi zice mereu k ii pup in c*r pe cei cu care stau. sa ma mut la ei.etc.Imi cauta haine ieftine, si pe langa asta, imi cumpara o pereche de blugi la 6 luni, si imi ia o pereche de cizme pentru 2 ani.La scoala imi da 10 lei pe toata saptamana straight face adica 2 lei pentru fiecare zi.ma p*s pe aia 2 lei care mii da x(
Craciunu eu il faq acasa singura.cu fratemiu, ei pleaca la nasi, si pretenele mele toate se duc in club si pe mine nu m`a lasat niciodata.Am o prietena de 11 ani, o lasa unde vrea, si imi zic k sunt mandrii de mine k sunt cuminte, etc.si ma oftic rau de tottttt.plang incontinuuuu.nu mai suport...toti ma considera o fraiera.Imi vine sa ma omor.Si fratelui meu pun pariu k nu o sa ii faca asa cand o sa fie mai mare.am discutat cu ei, dar degeaba. Abia k ma lasa sa dorm la o prietena straight face dati`mi un sfat va rooog

3 răspunsuri:
| ralucamirabela explică:

Am aproape 16 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? Oricum sa stii ca parintii intotdeauna iti vor dori binele desi exagereaza cateodata si au stranii metode de a te educa.

| fiji235 a răspuns:

Cateodata si eu sunt in aceiasi situatie dar poate ca sunt doar cu mama si cu bunci si mama are rolul a 2 parinti...nici eu nu "ador" sa ma cheme acasa la 9 seara vara. cand toti prieteni stau pana la 11 cel putin.
.si faza ca ii pup in fund. vechelaughing [a lu bunamea].dar sa stii ca daca vorbesti cu ei mai in gluma mai in serios poate o sa inteleaga si explica-le despre prieteni tai si parinti lor.