| Crisszuu a întrebat:

BUnaaa!
Sunt in clasa 8. a happy
si nu stiu la c sa dau teza.big grin
La isto sau geogra.nail biting
Eu ...as vreeea la isto...big grin
Dar profa d geogra.la clasa ne. a spus niste subiectee. fff simple...big grin
dar totusi nu stiu c sa facsad
Voii la ce o sa dati...(ati dat)big grin
Cel mai buuuun raspuns primeste fundita.:X!

Răspuns Câştigător
| CurcubeulColorat a răspuns:

Eu am dat la istorie pentru ca ma descurc mai bine! La geografie daca invat, invat sa ma asculte la o ora si imdeiat dupa am si uitat pentru ca nici nu-mi place. Dar istoria imi place si o invat cu placere.Mai bine e sa-ti alegi ceva ce-ti place, indiferent de subiecte, decat ceva ce nu-ti place.Asta e parerea mea si eu pe principiul asta merg.Bafta!

7 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

La rom si la mat dam tezalaughing

| Anutza2610 a răspuns:

Eu am dat la geografie si pot spune ca a fost foarte usor. Iti recomand sa dai la geografie sunt subiecte usoare ai harta e simplu

| SyMy24 a răspuns:

Eu o sa dau la geografie, desi am note foarte bune si la istorie si imi plac amandoua materiiletongue

Acum, nu stiu ce sa spun despre problema tahappy
daca tu vrei la istorie inseamna ca ai si motive, nu?
Decizia iti apartine in totalitate, totusi te poti consulta cu familia, prietenii daca asta te va face sa fii mai sigura pe tine!

Succes!winking

| ewe a răspuns:

Eu dau la geografie... din cate m-am informat e mai bine sa dai la geografie ca in ura unui experiment facut al intregii tari am auzit ca orice copil care da la istorie este dezavantajat cu cel puti un punct decat la geografie indiferent de subiecte si de profesor.eu te sfatuiesc sa dai la geografie doar tie cum esti in clasa a8-a ca s mine iti trebuie medii mari si doar nu o sa mori sa dai 2 teze intr-un an la o materie. dar mie mi se pare mai avantajos. sper ca te-am ajutat si astept raspuns cu ceea ce ai als... funda :X wave

| AdelinaC a răspuns:

Eu am dat la geora si a fost usor(acum 3 ani)

| madieee a răspuns:

Eu voi da la geografie...de fapt ambele clase de a 8a de la mine din scoala vor da la geografiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place istorie ar trebui sa dai la istori.