| Iliescu_Adrian_Iulian_1995 a întrebat:

Salut.Eu sunt clasa a-8-a si am luat 4 in teza la matematica.Profesorul meu a spus ca cei care iau sub 5 in teza la teza nu au ce cauta in examen, adica li se interzic participarea. Vreau doar sa stiu daca poate sa faca asta.Multumesc,cel mai bun raspuns primeste fundita

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, lasandu-te corigent

| Adry05 a răspuns:

Zice si el asa sa va faca sa invatatati.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Nu are treaba... Asa ne-a făcut si nouă... Am intrat eu in examen care am luat 3 în teză. Deci stai liniștit

| Kogaion a răspuns:

Da, poate face asta, gen nu iti incheie media si te lasa pe toamna. Dar asa nu are cum sa-ti interzica participarea, daca tu ai media peste 5 la toate, deci cauta sa nu ai corigenta la mate.

| Daniel9988 a răspuns:

Ce lenes! Pune mana pe invatat, ce-i asta? Tie chiar nu iti e rusine de profesori, de colegi? Eu daca luam sub 8 in teza, nu imi mai priveam profesorul in ochi! Ce generatie....Nu ca eu as fi mai batran, am totusi 25 de ani, da nici chiar asa!

| AKARA0 a răspuns:

Depinde de profesor, dacă e un ordinar d-ala comunist va face tot posibilului sa te lase corigent. Exact cum a spus takewithbread