| Mirela a întrebat:

FUNDITA! hEy, cei de la liceu/cls a8-a. dati. mi niste idei gen "alocutiune"[multumuri, din partea intregii clase]pentru profa d isto... tin sa mentionez ca: ne dadea sfaturi ca de la un prieten/mamahappy, facea pregatire cu noi pentru teza, a venit la scoala din nou special pentru clasa mea big grin [ca ea de fapt e la pensie ], facem cu ea dintr-a 5-a isto.

[ ca e o scorpie cand vrea laughing).]

. pfu multumesc mult :X va raman datoarebatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

Vai... aceeasi tema o am pentru maine si nu stiu sa o fac rolling on the floor cred ca o copiez maine in clasa de la altii big grin

| Mirela explică:

Seby111 : tu nu stii ce inseamna alocutiune? straight face

| Anonoim a răspuns:

Ia un buchet de fori o sa spuna el multumesc daca e surpriza din partea intregi clase scrieti ceva gen felicitare din partea clasei. pentru cea mai scumba buna etc profesora care a tinut la noi nea iubit etc. mi de multumiri... ceva de genu merit fundita big grin