| MaryMaRiA13 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati! De curand am instalat butonul Dislike de pe facebook. Dupa aceea mi-am dat seama ca este un virus. imi merge mai greu laptop-ul. Vreau sa il dezinstalez. am dat pe control panel dar nu stiu cum se numeste si nu il gasesc. CE POT FACE? Se misca f greu laptop-ul crying
Multumesc mult daca imi dati un raspuns bun
DAU FUNDA CARUIA MA AJUTA SI REUSESC happy MERSI MULT

Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

Daca e prin intermediul Facebook nu il poti scoate din calculator prin "Control Panel". Intra pe Facebook, unde e fluxul de stiri, in partea stanga scrie "Favorite", "Grupuri", alte chestii din astea, si urmeaza "Aplicatii". Da click pe "Aplicatii", si incearca sa-ti aduci aminte cum se cheama aplicatia, treci in dreptul ei cu mouseul pe acel creionas din stanga scrisului, si da click, apoi "Elimina aplicatia". Cred ca asa poti scoate acel program. Altfel, scuze, dar nu stiu. Poate se poate scoate altfel. Daca as sti sigur te-as ajuta. Bafta!

| MaryMaRiA13 explică (pentru blackcat99):

Mersi! Am reusit! Acum merge foarte bine, ca de obicei happy

| MaryMaRiA13 explică (pentru blackcat99):

Mersi

| Filomena24 a răspuns (pentru MaryMaRiA13):

Cum ai reusit ca eu nu gasesc aplicatia asta ...si la fel imi merge si mie...nasol si nu mai ma lasa sa dau pe butonul "vezi mai mult" la articole sau bancuri. Ajutor!

4 răspunsuri:
| OnLyR a răspuns:

Nu stiu cum sa il dezinstalezi, dar chiar daca l-ai dezinstala virusul ramanewinking