| Andreea5977 a întrebat:

Bunaaa >TPU!big grin< Vreau si eu niste statusuri de dragoste, dar nu triste.mai clar -niste statusuri de fericire in dragoste- laughingDar nu dinalea de fite gen->Te iubesc, am scris pe zapada dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Te iubesc am scris pe plaja dar un val obraznic v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv! nu le suport pe astea. Aaa, daca stiti statusuri de dragoste din melodii.ar fi foarte bine! Multumesc si dau funda :*

9 răspunsuri:
| SeniiiOritta a răspuns:

Bunăă. happy

# O privire şii m-ai dat gata
Mi-ai luat minţile, mi s-a pus pata
Peste tot te văd numaii' pe tine
Peste tot mă vezi numai pe miine!

# Sunt fericit că te-am găsit
Tu mă faci să te iubesc
Cum n-am mai iubit
Sunt fericit că te-am găsit
Numai tu poţi să mă faci
Să fiu fericit, te-am găsit.

# Lângă tine pot să trec uşor prin orice furtună
Nici un strop de ploaie nu mă poate oprii
Lângă tine simt că inima mea ar vrea să-ti spună
TE IUBESC zi de zi

# Eşti ca o floare în pustiu
Cea mai dulcee fetitssă. puppy dog eyes
Privesc la tine şi-atunci ştiu
Singura şi unica mea dorinţă!

# A venit noaptea şi încep să mă gândesc
La cum a fost la viaţa asta care fară tine n-are niciun rost
Privesc stelele şi îmi aduc aminte
Cand era totul frumos, adică înainte.

# Nu e uşor să uiţi aşa ceva
Chiar dacă acum eşti cu altcineva
Ştiu că mai priveşti pe geam câteodată
Şi te gândeşti la acea noapte colorată.

# Aceste rânduri am simţit că trebuie să ţi le zic,
Sunt pentru tine, iubito!
Sau cum te alint eu, bebe mïc :X:X:X!

# Mai vorbim faţă în faţă
Trebuie să închid
Tu fi gata de plecare
Când uşa o deschid
Apelul este gata
Şi buimac tresare
Când la uşă sună, Brusc!
Tatăl femeii sale.

Sper că te.am ajutatt. =) Fundăă x3?

| MunteanDiana26 a răspuns:

Femeile sun facute sa calge elegant iar barbatii in picioare smugsmug

funda? smugsmug

| toffyxx a răspuns:

Iubytha perfecta... fata model...asa toata viata o sa fiu pentru el.nu ies vreodata din vorbele lui.il fac sa se simta mandru in fata oricui:X"

Nu stiu ce s-a intamplat,dintr`o data te`ai schimbat,te porti de parca esti un alt baiat...Dar stiu ca ma privesti, din ochi imi spui[ca ma doresti], ma faci sa-ti marturisesc ca [te iubesc]:X

N`are nevoie de o fata cuminte. ma vrea doar pe Mn sa-l las fara cuvinte

Fetele nu inteleg de ce numai de tine le povestesc...[[Pentru ca te Yubesc:X]]

As vrea sa tina pana la nesfarsit povestea noastra minunata.Prima`ntalnire,primul sarut nu se uita niciodata:X O fata,o privire,un baiat indragostit:X Strangere de manasmugsmug Sarutul care ne-a unit:*:*

Baietii Din Strada`. Toti Vor Sa Puna Mana.Dar Eo Sunt Doar A Lui`. Si Voi Fi Intotdeauna`! :

Şi Atunci Când Simţi Că Ceru` Cade Peste Tine... Nu`ţi Fie Teamă, Ştii Că Sunt Lângă Tine! Sh` E Constient` Ca Nu`mi Face Bine, Orgoliul Lui E Mai Presus De Iubire ♥"

Nu'i aşa, puiule? Ştii că ţin la tine. Din prima clipă ai reprezentat lumea pentru mine!

suntem diferiţi, totuşi ne potrivim. şi am stat unul lângă altul când toţi vroiau să ne despărţim

tu mă faci să râd, tu mă faci să plâng, tu mă faci să simt că trăiesc, tu mă faci să iubesc!

EL e sefu` tau,sufletul tau,inima ta,viata ta,norocul tau,alinarea ta,printu` tau,regele tau, EL e tot:

Iubeste-o` Sincer, doar atata ea iti cere Fa-o sa simta`Ce inseamna in viata ta Si iti va da mult Mai` mult decat Te-astepti sa primesti Si atunci ai Sa inveti cum s-o iubesti

Nu mi pasa ce cred ceilalti,tu esti tot adevarul meu:X Nu`mi pasa cine a fost inaintea mea,eu vreau sa te fac fericit:X

Ma simt Regina langa tine,de cand mi-ai dat inima,esti Rege :X pentru mine,sufletu` si vyata mea:X

Asta este noaptea mea,langa tine eu` voi stasmugEu cu tine numai noi,o noapte`mpartita`n doismug

VinO Sa`Ti ZiC CevA,VinO,VinO, Si Sa StriG In GurA MarE"Te CherO AsA De TareE:X

Ca orice i-ar face pan' la urma tot la tine vine.sa ca frumoaso`o ai grija de el:X Oentru ca`n inima lui, nimeni nu`i la felsmuglove struck

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Anaalex520 a răspuns:

Sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| neymar9 a răspuns:

Tu si eu facem cuplul perfect. daca vrei ne iubm in secret:Xwinking

| Cldd a răspuns:

Te iubesc,te doresc du-te dracu ca glumesclaughing

| Frankyy a răspuns:

Fii tu insuti.