| LoveMe a întrebat:

Bunaaaa! are o fata photoscape...si are tipul de scris "mistrat ".big grin si vreau si eu photoscape`ul >ala:"la mine tipurile de scr sunt aiurea straight facecine stie pe care photoscape il gasesc funda + inteligent +folositoor b-)

bye.:X

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Acele "tipuri de scris" se numesc fonturi.

Tot ce va trebui sa faci este sa cauti pe internet fontul dorit in format TTF sau OTF (acestea sunt cele mai cunoscute formate de fonturi suportate de Windows) si sa il copiezi in Control Panel -> Font pentru instalare.winking

PS: Din cate observ, fontul specificat de tine este unul comercial si nu unul gratuit, dar cred ca il poti gasi si piratat. devil