| AmBer4MuSic a întrebat:

Recent mi-am reformatat pc-ul si aveam instalat PhotoScape, acum l-am instalat din nou si cand editez o poza, la tipul scrierii sunt mult mai putine ca inainte sad Am descarcat Photoscape 3.6.3. (cel mai nou) si am nevoie de toate tipurile de scriere! O fii alt photoscape? Daca da, atunci care?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Ar trebui la ei pe site să găsești și pluginn-urile sau addon-urile ce conțin ceea ce te interesează. Succes

| AmBer4MuSic explică (pentru DeyCj):

Mai pe romana laughing

| AmBer4MuSic explică (pentru DeyCj):

Http://photoscape.en.softonic.com de aici l-am descarcat. :|