| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaaa:* Deci problema mea este asta: ieri,la scoala,eu si prietenul meu stateam in aceeasi banca,el statea jos,iar eu m-am ridicat si am vrut sa-l sarut. L-am sarutat si intr-un fel stateam aplecata si dadea impresia ca se uita in decolteul meu. In acest moment a intrat profa de religie si ne-a vazut asa. A inceput sa tie si sa faca ca toate alea ca e inadmisibil ce se intampla,ca suntem intr-o scoala si ne-a facut nesimtiti. Adevarul este ca nu a fost frumos. Nu s-a dus la directoare,insa i-a spus dirigintei ce s-a intamplat,iar astazi m-am intalnit cu diriginta si mi-a spus a a aflat de incidentul de ieri. Dansa stie ca sunt sincera si ca spun mamei acasa tot si m-a rugat sa ii spun mamei ce s-a intamplat ca nu cumva sa afle de la ea. In acel moment m-am panicat si i-am spus ca nu s-a intamplat cine stie ce,i-am spus ca eu doar stateam in picioare in fata lui si ca el nu stiu ce facea si ca parea ca si cum s-ar uita in decolteul meu.A parut ca m-ar crede. Ajunsa acasa,i-am spus mamei aceeasi minciuna. Acum pun problema ca daca urmeaza vreo sedinta poate diriginta ii va spune mamei asta,poate va problematiza situatia, poate va veni profa de religie sa spuna cum a fost de fapt. Sunt constienta ca nu a fost bine ce am facut, doamneee dar d ece in momentul ala s-a gasit sa intre in clasa laughing? Eu ce fac? Cum o scot la capat/? straight face

Răspuns Câştigător
| bugara a răspuns:

Ah,stai lin! O sa se uite! Iar daca nu o sa se intample chestia asta o sa li se para ceva amuzant, dragostea copiilor. Probabil o sa te cicaleasc un pic.

4 răspunsuri:
| bugara a răspuns:

Stai fara stres! Nu o sa se mai aduca in discutie chestia asta.In cateva zile o sa se uite toata faza. In ce clasa esti?

| Laviniaaaaa23 a răspuns (pentru bugara):

A 8-a? worried.tu ce zici? worried

| Laviniaaaaa23 a răspuns (pentru bugara):

A 8-a worried. Tu ce parere ai? :-s

| Laviniaaaaa23 a răspuns (pentru bugara):

Mersi mult, chiar m-ai linistit:*

| bugara a răspuns (pentru Laviniaaaaa23):

Ah,stai lin! O sa se uite! Iar daca nu o sa se intample chestia asta o sa li se para ceva amuzant, dragostea copiilor. Probabil o sa te cicaleasc un pic.