| JustMeYl3 a întrebat:

Bunaaaa! :*

Eu si o prietena ne-am facut un blog despre clasa si nu mai stim ce sa punem? Ne dati idei?

p. s. Blogul e facut pe webs.com tongue

4 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Webs.com? N-am avut niciodata un blog sau un site pe webs.com, dar te pot sfatui ce sa pui:
-povesti din clasa
-video
-poze
-intamplari amuzante
-zvonuri
-despre fiecare
-si mai poti sa-ti mai faci tot pe blogul asta si un fel de jurnal

etc.

Cam atatea idei mi-au venit. Sper sa-ti fie de folos happy!

| Danny a răspuns:

Puneti povesti din clasa, video, poze, intamplari amuzante. Puteti sa faceti un forum separat? big grin

| JustMeYl3 explică:

Www.leveistii.webs.com

asta e adresa
:P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu ar fi trebuit să dai adresa completă a blogului? Cum să-ţi spunem ce să MAI pui dacă nu stim ce ai pus?!
Vă aştept pe lecturirecenzate.ro