| cristinamanoil23 a întrebat:

Bunaaaa puneti-mi va rog niste provocari

11 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Imbraca-te in craciunita si mergi la colindat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linge un perete!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinucide-te.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati foc happy

| HaKa93 a răspuns:

Pune o poza la profil cu tine happy Craciun fericit!

| KateMiddleton a răspuns:

Iesi in strada si striga:Salutati-o pe Regina Persiei.Imparatia mea s-a transformat intr-o umila pizzerie.O, Zeus, salveaza-i pe pacatosi!
(Ia un om de mina si spune-i)Tu esti (intreaba-i numele si spune dupa exemlu(Sabina din clanul Sabinilor)si trebuie sa te salvezi si sa te mintuiesti.
Ai grija sa n-ai probleme cu organele de drept.
Te pup pa pa.

| S3S3an a răspuns:

Maninca 1 kg de CIOCOLATA

| anibanani145 a răspuns:

Maine sa te duci pe strada cu un stergator de geamuri si sa intrebi soferi masinilor daca vor sa le speli parbrizurile. funda?
app: Sarbatori Fericite

| ionutbrezeanu a răspuns:

Adauga-ma la prieteni big grin

| Mari_Tudor_1977 a răspuns:

Pai te provoc sa vezi daca poti bea spaghete le faci cu mixerul

| OtakuAmi a răspuns:

Toarnă într-un pahar suc şi peste el pune ketchup. după cee ai făcut asta bea-l.