| alexuta a întrebat:

Bunah din nou
am o mare problmasadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsad
trebuia sa-mi vina menstruatia la sfarsitul lui ianuarie
dar pana acu nimic
ce pote sa fie?
mentionez ca nu am avut relatii intime
inca sunt virgina:
multumesc pentru cei car raspund
:*:*:*:*:**::*:*:**:**:*:*

5 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Poate ai stat pe ceva rece si ai racit sau o dereglare hormonala, daca iti mai intarzie fff mult du-te la un ginecolog

| Emeraude a răspuns:

Probabil ai o dereglare hormonala, daca nu ai menstruatie regulata nu sunt motive mari de ingrijorare, mie mi s-a intamplat de o groaza de ori pana sa mi se regleze, stiu cum e sa intrii in panica asta, dar nu te teme, nu scapi devil!

| lorenutza55 a răspuns:

Stai linistita.ca nu ai nimic.menstruatia poate veni lunar sau nu,. depinde de la organism la organism.nu iti fa probleme.mai ales daca nu ai avut relatii intime. daca totusi intaryie 3-4 luni sa mergi la un control.happy

| unicka a răspuns:

Poate e vb de vreo raceala, depinde poate esti la inceput si e vreo dereglare daca vezi ca intarzie mult fa-ti un control ginecologic, e mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O răceală interna mai puternica de la frigul asta. Probabil ai tras ceva frig, picioare reci etc și acum ai o răceală interna. Urinezi des?