| Ingridd22 a întrebat:

Bunahh.'Vreau statusuri amuzante dar nu lungi. Scurte.'4-5 cuvinte.Mersi.Fundaaa'!``!/

Răspuns Câştigător
| geanny14 a răspuns:

Munca nu a omorat pe nimeni da nu ma risc?

hei am ceva ciudat in calculator.ah era poza ta
i
mi e dor de tine, de caldura ta, in zilele cand ma culcam cu tine, draga mea pijama

Daca intr-adevar doriti ca numele vostru sa apara in ziar, cititi-l traversand strada

Nu am cazut, podeaua avea nevoie de o imbratisare

Anunt: Se cauta paznic la cimitir. Oferim cazare la locul de munca

Foarfeca - Scoate cele mai frecvente 99 de plete

Nu calcati iarba, fumati-o!

Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu

Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid

Nu beau, nu fumez, nu ma droghez; am un singur defect: mint

Am citit undeva ca tutunul si alcoolul dauneaza grav sanatatii. Asa ca m-am lasat de citit

Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii celor din jurul tau rolling on the floor