| MrBeanTeddyBear a întrebat:

BunaTpU, am o problema MARE!
Era o intrebare la scoala, la dirigentie,"parintii vostri stiu sa umble la calculator"si pe fiecare i lua la rand da sau nu.Eu am spus nu, nu stie.
Eu vorbesc totul cu mama, si i-am zis ca ne-a intrebat si eu am spus ca nu stie, iar ea s-a suparat, a zis ca ce, o sa o creada colegii mei proasta...si s-a suparat pe mine ca am spus si a zis ca nu o sa mai imi tina parte la nimic.
Eu i-am spus ca mai multi au rasp. ca nu stiu dar a zis ca o mint, numai ca sa nu se supere.
Ce sa fac? a zis ca nu o sa ma ierte pentru asta niciodata
Ce sa ma fac

Multumesc

Răspuns Câştigător
| anonimmmmm a răspuns:

Draguta nu te supara, vei vedea ca ii va trece, mamele iarta si trec peste toate pentru copiii lor, nu-ti fa griji stai linistita totul va fi bine, si daca asta o sa te faca sa te simti mai usurata, du-te si zii mamei tale ca asta nu e o rusine ca sunt si adolescenti care chiar nu se pricep deloc, si ca in acel moment la scoala te-a luat prea repede si te-ai pierdut, nu stiai ce sa raspunzi, si mereu cind te pierzi chiar daca zici o minciuna te dai de gol, si iti era frica sa nu rosesti big grin ai sa vezi ca va fi bine kiss

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Lasa, s-a suparat doar pe moment!
te va ierta in curand, dar totusi, eu nu vad un motiv de suparare in toata povestea asta!

| Onutzyk a răspuns:

O sa te ierte, mamele mereu iarta.
Fii sigura de astawinking

| MrBeanTeddyBear explică:

Multumesc toturor!

| DUTCH a răspuns:

Mi se pare ciudata mama ta, eu ca copil m-as fi simtit prost ca nu stie sa umble. si mama nu vede nimic rau asta. deci ia si spune-i mamei tale ca tu trebuia sa te simti prost ca nu stie sa umble la calculator. in fine, aici conteaza si de parinti. cu ai mei ma cert, ambii ne injuram, nu e o problema. daca nu-mi convine ceva, le-o spun. conteaza de tine. si spune-i pe un ton normal.
eu ce-as fi tipat la ealaughing)

| bolunducu a răspuns:

Sa mergi sa iti ceri iertare si sa ii spui ca nici tu nu esti chiar asa PRO in calculatoarebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urecheaz-o ca nu e cuminte deloc e chiar obraznicalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa cred straight face
Mama mea nu s-ar fi suparat, chiar am fii inceput sa radem amandoua laughing
Nu iti face griji, te va ierta, trebuie doar sa ii spui ca tu nu poti minti dirigintele, profesorii, etc, si sa-i spui ca tu ai facut ceea ce trebuie, fiindca ai fost invatata sa spui adevarul! Este vina ei ca nu stie sa umple la PC, si daca nu o sa iti mai tina parte, foarte bine, sa ramana suparata, dar o sa vezi ca cedeaza pana la urmawinking
Sigur te va ierta, asteapta doar, asa sunt si eu cand ma cert cu parintii, o zi intreaga nu vorbesc cu ei, iar ziua urmatoare totul e ca inainte. happy