| d33a_7071 a întrebat:

Bunna TPU! nu stiu ce tel sa imi iau care din urmatoarele telefoane crdeti ca sunt mai bune:i phone 4., samsung galaxy s, blackberry, nexus s. mai dati-mi si mie idei sa fie cu touch (dar fara nokia) mersi:*"

4 răspunsuri:
| L7L a răspuns:

Mie imi place BlackBerry

| ClAuDiA_9457 a răspuns:

Eu am iphone4 si mi se pare cel mai bun pe care l-am avut din toate telefoanele cu touch scream

| ioanalarisalari a răspuns:

Iphone4, dala o sa-mi iau si eu si cred ca este super pe alb

| shory90 a răspuns:

Sunt fan BlackBerry, dar stau in dubi legat de iphone4, au avantaje si dezavantaje.
BlackBerry domina la aproape tot, mai putin la internet daca nu ai pachetul lor de date(daca nu-l ai, pregateste-te sa injuri destul de mult pana vei face macar browserul sa mearga)