| Clodmod a întrebat:

Dati-mi si mie modele de telefoane (ceva gen Samsung Galaxy Note sau Nokia N 97), dar nu foarte scumpe (si sa fie subtiri, cu touch). Va roooog! Fundoi!

Răspuns Câştigător
| COOLboY a răspuns:

Motorola Defy Mini XT320
Acer Liquid Express E320
Samsung i9070 Galaxy S
HTC Desire C
Sony Ericsson Xperia Arc S
Sony Ericsson Xperia Neo V
LG E510 Optimus Hub
LG Optimus Net Dual P698
Samsung Galaxy Ace 2 i8160
Samsung Galaxy Mini 2 S6500
Samsung Galaxy Ace Plus S7500
Motorola XT532
Motorola EX223 Ultra
HTC One V
HTC Sensation XE
HTC Sensation XL
HTC Amaze
HTC Rhyme
Huawei U8850 Vision
Huawei G7005
Huawei U8860 Honor Glossy

PS: Nu toate modelele sunt inca aparute pe piata romaneasca.

7 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy Ace pentru ca are aceleasi performante ca si iPhone 4 si dar e mai ieftin.

| daniela4853 a răspuns:

Deci Samsung galaxy ace este super.eu il am si imi place la nebunie! are wifi, multe aplicatii, este super.mie imi place.este subtire, cu touch si este 800 -850 lei depinde de unde il iei. sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat
| Georgeboss1999 a răspuns:

Incearca un Samsung GALAXY 550 are un pret de 500 de lei dar daca faci abonament il iei la jumatate de pret.(doar in magazinele cosmote).

| alexutzadob a răspuns:

Samsung galaxy fit

| Flavis a răspuns:

Nokia lumia 610.La 1000 de lei ofera foarte multe

| RIO02 a răspuns:

HTC Sensation Z710 sau Samsung Galaxy Note.