| lally_9496 a întrebat:

Bunnaaa am si eu o intrebare, cine stie o cazare buna in bucuresti o pensiune ceva si la un pret mai bun, nu prea scump, prin piata unirii m-ar interesa, daca stiti ceva,, va rog.mersi

4 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Nu stiu sa existe vreo pensiune in zona piata unirii.si chiar daca ar exista, te asigur ca nu e ieftin deloc pentru ca este o zona centrala.

| BlueHusky a răspuns:

Probabil ca nu mai ai nevoie de raspuns dar exista apartamente in regim hotelier, pot fi garsoniere sau cu 2 camere, ai tot ce ai nevoie in ele si pertul, daca cauti putin este la 1/2 din pretul unui hotel din centru.Have Fun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Test

| Publicitatee a răspuns:

Buna eu stau langa piata unirii. Si nu exista pensiuni in centrul bucurestiuluilaughing. Doar hoteluri de 3, 4 chiar 5 stele si foarte scumpe.Doar e centru nu?