| Antoonel a întrebat:

Bunta TPU! Puteti sa imi spuneti ce melodii contine albumul "La la love"? Funda puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| P4ndaaa a răspuns:

Albumul Lala Love Songs are un total de 18 cântece, conține coveruri după cântece celebre de dragoste cum ar fi "Where the Wild Roses Grow", "If You Don’t Know Me by Now" şi "You Lost Me", albumul Lala Love Songs mai conține și prea cunoscutele single-uri "LaLa Love Song", "Avem acelaşi vis", "Am învăţat să lupt", "Who Cares" şi "My Real Love". Fundaa te rog frumos.