| AlecsandraG a întrebat:

Bunurile publice si private in tarile dezvoltate si in curs de dezvoltare analizate comparativ pe baza unor anuare statistice nationale si internationale.Cine ma poate ajuta cu niste informatii sau anuare statistice despre asta. V-as ramane recunoscatoare:* si funda normal.scuze de categorie

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și noi ne cerem scuze dar nu rezolvăm teme de școală sau facultate chiar dacă în privat primim mesaje în care suntem catalogați proști.
Stela, ce faci?
Pa, pa.