| PastilluTsaaa a întrebat:

Buuuna TPU love struck! Stie cineva un salon de piercing in Bacau? si cam cat ar costa sa imi fac o 'gaura' in spranceana si 2 pentru snakebites? Poate cunoasteti si un site de unde pot comanda online! :* Multumesc mult! >:d< Fuundaa love struck

5 răspunsuri:
| ÖpëиTPU a răspuns:

Este pe Aprodu Purice, se cheama "Bekytatoo"

| supercamila a răspuns:

Str. Aprodu Purice 9 Acolo este un salon de piercing in bagau cred ca acolo ar fi cel mai indicat sa mergi cat despre magazin online www.getwild.ro

| supercamila a răspuns:

Funda ? puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categorie gresita.Intrebarea va fi mutata.Respecta regulamentul.

| PastilluTsaaa explică:

Cam cat vin 163, 00 Ron in lei vechi?straight face. sunt in strainatate de catsiva ani si nu prea le am cu banii din ROhee hee