| Anonnnnn a întrebat:

Buuuuuun, intrebare de curiozitate.
Daca iti faci flash [pierce in lobul urechii] maricel, si apoi vrei sa il dai jos de tot, urechea se regenereaza? Adica na, pielea se intinde, si eu nu prea vad cum ar putea sa revina rechea la forma initiala thinking
Astept cat mai multe raspunsuri, va rog. Fundoi happy

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Din pacate nu, pielea ramane exact asa, eventual se mai si lasa un pic cu trecerea anilor daca nu mai porti flash-ul. Dar eu zic ca e in regula, mai ales daca nu iti faci unul extrem de mare si daca crezi ca nu o sa te deranjeze mai tarziu happy.