| LostInHell55 a întrebat:

Hei.
mi-e umflata urechea, sa zic mai exact lobul urechii, am un flash de 15 de silicon si de vreo o luna tot asa umflata imi e,si nu sta normal, gen are tendinta sa se ridice sa zic asa.
ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LorenaElisa a răspuns:

Din cauza flash-ului. Este de calitate? Şi eu am avut, nu era de bună calitate si mi s-a umflat. Am tinut tratament

| LostInHell55 explică (pentru LorenaElisa):

L-am cumparat de la un magazin din orasul meu specializat cu asa ceva gen flash-uri, piercinguri etc. e de silicon.