| Nooooooonameee a întrebat:

Cıne a castıgat la next top model?

Răspuns Câştigător
| Bylok a răspuns:

Saptamana asta e marea finala(concurentele:Emma si Madalina)

4 răspunsuri:
| mazzylazzy a răspuns:

Buna, inca este finala la next top model, au ramas doar Emma(16 ani) si Madalina(25 ani), una dintre ele v-a castiga:Xpana sa aflam cine va fi castigatoarea, trebuie sa asteptam pana joi love struck:X:*, sper ca te-am ajutat:X:X:X:*, iar daca nu imi pare sincer rau sad, love struck:X:*

| Ana_4782 a răspuns:

Emma va castigalove struck are tot viitorul in fata:X:*

| Adutzzza a răspuns:

Emma va castiga...Madalina nu are sanse are si 25 de ani iar Emma are toata viatainainte.pe cand mada. acusi i se duce splendoarea.dar sau facut cunoscute si asta e bine

| radu_8733 a răspuns:

Emma!