| Armyanka a întrebat:

Ca as putea sa-i iau unui baiat ca si cadou de craciun?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai tu ilcunosti, tu stii cati bani ai, vezi ce-i place, cu ce se ocupa in timpul liber si cumpara-i ce crezi ca i-ar placea...

| peperonies a răspuns:

Singurul lucru pe care il stiu despre el este ca e baiat si o sa presupun ca ii place pescuitul deci o lanseta ceva, model mai nou.

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Daca-ti permiti un ceas elvetian

| mistret25 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... baietii nu sunt prea pretentiosi la cadouri.Un medalion de purtat la gat, o camasa, un ceas, depinde cati bani ai.Gestul conteaza!