| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Ca baiat ar trebui sa ma rad la sub brat?

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună.
Nu "trebuie" să faci nimic, dacă nu te deranjează cu nimic părul ăsta. Dacă vrei, te razi. Dacă nu, nu. Nu există o regulă.
O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur că da. Nu e sexy și igienic să ai ditamai părul la subraț. Mai ales dacă e de culoare închisă.

| mbsg1335 a răspuns:

Nu e o regula, iar societatea nu va obliga la asa ceva, desi e mult mai placut si pebtru tine si pentru cei din jurul tau sa te razi si sa nu mirosi urat.Fiecare se ingrijeste cum considera acum.

| GeorgePlatona a răspuns:

Da normal totusi nu vrei sa ai padurea amazon la subrat. Mai ales ca e vara si noi baietii transpiram mult plus ca daca ai stuf la subrat o sa miroasa extrem extrem de urat.