| 1Q a întrebat:

Sunt baiat si ma intrebam cu ce pot sa ma epilez sub brat si in zona stomacului?

5 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Pai daca suporti ceara e ok..adica te tine 2 saptamani..Cu crema depilatoare iar poti, dar aia tine cam 3-4 zile, depinde de fiecare, sau cu bicu! Dar dupa sa dai cu crema hidratanta daca te iriti usor smug

| BiuL a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine cu lama. Creste repede, insa metoda e nedureroasa si foarte rapida. Cand faci dusi, odata la cateva zile te si faci cu lama, termini imediat.

| swagMeOutBitch a răspuns:

Cu toporulwinking

| Th3Unknown a răspuns:

Cu foarfeca de gradinarit, chiar funcioneaza sau cu toportul cum a spus loveslimshady, aaa si mai bine cu brichetalaughing))))))))

| pisikutzza22 a răspuns:

Ceara (daca suporti) daca nu cu crema epilatoare