| cevazacelamineintorace a întrebat:

Daca un baiat se tot joaca cu parul meu, ma tot ia in brate, ma saruta pe obraz si ma ia de brat. e posibil sa ma placa?big grin
Fundita`love struck

5 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

Clar ca da! Si cred ca si tu il placi!hee heePupici!

Răspuns utilizator avertizat
| ŞoSeŢeL a răspuns:

E posibilwinking. Dar e di posibil sa te creada o prietena foarte buna sau altii isi chiar bat joc facand asta.Dar daca il cunosti pe baiat de ceva vreme si il stii jumatate serios da e posibil sa te placahappy

| DragonuAK47 a răspuns:

Cu siguranta. daca te pupa. te ia in brate happy intreaba`l happy bafta!

| Maya_2359 a răspuns:

Nuuuuuuu doar te place`