| Sorin987 a întrebat:

Ca barbat ce e mai bine? Sa ai multi prieteni sau sa ai admiratoare? Cunosc un baiat care nu are prieteni dar are multe admiratoare pentru ca arata bine!

3 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

Eu am 3 prieteni.admiratoare,nu stiu cate am.insa,consider ca daca ai admiratoare, fetele alea te plac pentru felul cum arati, nu te cunosc pe tine ca persoana. ceea ce e egal cu 0 cand ai nevoie de cineva care sa te inteleaga

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Prefer admiratoare happy... prieteni nu se stie care iti sunt adevarati si care falsi happy, mai bine admiratoare

| Marius7121 a răspuns:

Admiratoarele sunt alea care iti dau cerere de prietenie pe facebook fara sa te cunoasca, prietenii sunt ceva ce nu pot fi descrisi in cuvinte! Sa fim seriosi, nu poti compara niste necunoscute cu proprii prieteni! Doar pentru ca te plac fizic, nu inseamna ca acele femei te considera prietenul lor asa cum o fac adevaratii prieteni!