| Abrienda a întrebat:

Că cadou să îi iau iubitului de valentine's day? Si pe 26 februarie facem un an si in martie face majoratul si nu stiu ce cadouri sa îi iau...De majorat vreau sa il organizez eu sa fie surpriza dar ce cadou sa îi iau
Va rog ajutati-mă!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De valentines day nu mi se pare mare chestie sa merita sa-i iei mare lucru. Ia-i o cutie de bomboane in forma de inima.

| munteanuionvictor a răspuns:

O busolă-breloc.

| Dascalu_Gabi_2002 a răspuns:

Salut,ii poti lua un inel, cercei, va puteti duce intr-o vacanta sau daca nu ai multi bani un buchet de flori rosu de preferat trandafiri (funda laughing