| Baiattt a întrebat:

Ca sa cumpar un produs in rate de pe pcgarage trebuie sa imi fac un contract cu BRD ca sa il iau in rate?! Ca nu prea inteleg cum sa comand in rate am citit si pe pcgarage.Imi poate explica careva pls? dau funda orice vreti voi!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa ai un cont la ei BRD si sa ai peste 18 ani + contractul de munca. Daca nu indeplinesti unul din aceste criterii mai bine zis cel de 18 ani si contractul de munca nu e solutie pentru problema ta.

| littlelogo a răspuns:

Introdu codul voucher-ului PC Garage F7VWWNVD
inainte de finalizarea oricarei comenzi pe www.pcgarage.ro
si obtii imediat o reudcere la produsele din cosul de cumparaturi. ~Voucherul nu expira deci il poti nota pentru a-l avea la indemana la urmatoarea comanda. Spaer sa te ajute :) Bafta la cumparaturi