| anonim_4396 a întrebat:

Saluut, imi spune-ti si mie ce trebuie sa mananc, cat, la ce ore, ca sa ma ingras... lactatele sau ciocolata nu tin la mine sad Repede ca nu mai vreau sa pierd timpul slaba tongue big grin

3 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Daca sincer esti prima fata sau baiat ce esti care aud ca vreau sa ma ingrasbig grin tREBUIE sa mininci bine si de toate chiar daca dulciurile ingrasa nu abuza de ele ca te poti imbolnavi apoi, mininca sanatos si bine si la timp de ex 3 4 ori de mese pe zi.Succes.

Răspuns utilizator avertizat
| NoraK a răspuns:

Daca asa iti este felul tau sa fi slaba si cu arderi puternice poti sa mananci pana nu mai poti si de 10 ori pe zi ca tot nu te ingrasi...Incearca eventual cu ceva vitamine..Vitaminele B ingrasa B1, B6, B12 sau daca nu ia multivitamine