| zapcyu a întrebat:

Cadouri de valentine's day. Ce ati dori sa primiti? ( fetele ) ce v'ar place cel mai mult?

4 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Ceva din argint: de ex o pereche de cercei in forma de inimioara sau un lantic cu medalion tot in forma de inimioara. Un set de lenjerie intima (din dantela de preferat)batting eyelashes Sau sa-mi personalizeze ceva cu o poza ne a noastra: un tricou, o perna in forma de inimioara etc.

| DdDiX a răspuns:

Sincer din partea mea nu as vrea sa primesc nimic...tot ce imi doresc este sa raman impreuna cu prietenul pana atunci:*:*:*:*

| Andradaaaa a răspuns:

O bratara, esarfa, bluza, tricu, ceva de plus, ceva cheste in care sa isi tina machiajele, parfum, perna cu poza cu voi sau tu sau ea sau cineva pe care il place ex jb, ceva cu numele ei sau al tau, o carte, ceas, etc nu mai imi amintesc dar sper sa te ajute... funda?:d

| wings a răspuns:

Hmmm. cred ca un parfum i`ar place oricarei fetewinking funda; x; x