| Seniorithabebi a întrebat:

Cafeaua este buna pentru o fata de 13 ani? Si daca da, care credeti ca este cea mai buna cafea?

Răspuns Câştigător
| 354 a răspuns:

Eu nu prea beau cafea desi am 17 ani aproape 18, parerea mea este ca nu prea iti recomand cafea deoarece stiu ca, cofeina nu face bine si cafeaua scade fierul din sange. Daca tot vrei sa bei ceva dimineata poti incerca ciocolata calda sau un ceai este mult mai buna decat cafeaua. Cafeaua poate duce la aparitia cancerului si a bolilor de inima.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești prea mică pentru cafea, are cofeină și îți dă somnul peste cap.
La ocazii poți bea una decofeinizată.
Pa, pa.

| Amy98Amysor a răspuns:

Da,e buna.Si cea mai buna cafea, cel putin care mi-o place mie, e nescafe.

| Summer5505 a răspuns:

Nu as recomanda
nu este buna nici pentru adulti iar la varsta ta nu ai nevoie de cafea

| NameName a răspuns:

Pentru 13 ani NU! Cafeaua contine cofeina care nu e buna pentru copii. Adulti beau pentru energie, iar la 13 tu ar trebui sa ai destula. In plus, la 13 ani cafeaua nu ti se pare amara?
Poti bea ciocolata caldahappy E mult mai buna pentru 13 ani.