| Diana1656 a întrebat:

Cafeaua ingrasa?(fara zahar)

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cafeaua NU ingrasa nici daca este indulcita chiar si cu zahar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, mai mult de 6 calorii nu are.

| Odysea a răspuns:

Nu ingrasa.

| Roslie a răspuns:

Cafeaua nu ingrasa!

In absolut toate dietele se spune ca poti consuma cafea bineinteles fara zahar. Acum depinde de metabolism, pe multi ii ajuta la digestie happy

| Anonima7992 a răspuns:

Parerea mea e ca daca vrei sa slabesti nu o bea, de fapt bine e sa renunti de tot la ea! Nu e buna nici cu nici fara, doar ca daca mai pui si zahar...iti dai seama ce iasa. Nu mai bea cafea ca nu ajuta, ca bei una ocazional nu face nimic dar nu te invata sa o consumi zilnic!