| AkexD a întrebat:

Cainele meu de vreo 2 zile nu mai mananca nimic. Ce ar trebui sa-i fac?straight face

Răspuns Câştigător
| Darkus a răspuns:

Iti zic ca nu e de bine daca nu mananca, si eu cu un catel am patit la fel, iti sugerez sa il duci la un medic veterinar, apoi el iti va spune de ce nu manaca, dar daca nu poti iti spun sa ii cumperi niste vitamine pentru catei, si s-ar putea sa ii treaca... Catelul meu nu manca si i se unflase o masea, si l-am dus la medicu veterinar si mi-a dat niste vitamine; X (Succes Cu Catelusul)

4 răspunsuri:
| ganeaa a răspuns:

Ar trebui sa il vada un veterinar poti sa imi zici mai multe simptome sau ce a patit iid meu ionelsele

Răspuns utilizator avertizat
| Anentykkk a răspuns:

Du-l la medicul veterinar.Sigur el va stii ce sa-i faci

| andr33Andr3 a răspuns:

Nu stiu sigur ce are, mai bine du'l la medicul veterinar!