| croissant a întrebat:

Calatoresc pentru prima data cu avionul. Ma dezbraca pana la chiloti si maieu pentru verificare?

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Nu, in general trebuie sa iti dai jos incaltamintea, cureaua de la pantaloni si geaca/ paltonul. Pui astea si bagajul de mana (ai grija la licide ca ai limits de cat poti sa ai in bagaj de mana si trebuie impachetate) in tavi special de plastic pe care ei le scaneaza si tu treci prin detectoare. Daca zbori in Europa nu cred sa ai probleme.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti scoate si chilotii, sa vezi cate matarangi si pisicute goale la aeroport

| Andreeush a răspuns:

Dacă s-ar proceda așa la aeroport multă lume nu ar mai călători cu avionul laughing

| Plato a răspuns:

Doar daca pari suspicioasa. laughing
Te poate dezbracă de tot, daca au suspiciuni. Dar, in mod normal, treci doar prin detectoarele alea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maieu?

| gogu220 a răspuns:

Te si epileaza pe picioare.