| RoooneyThePuf a întrebat:

Cam aceasta culoare o are parul meu... poate ceva ma deschis la varfuri.Cam asa il port si eu, cam asa de lung, numai ca al meu este drept.Stitii vreo metoda naturala ``din bucatarie``care l-ar putea face mai roscat?big grin

Răspuns Câştigător
| ana2205 a răspuns:

Pai ca sa il faci mai roscat fierbe niste coji de ceapa si apoi spalata cu acea apa(cred ca trebuie macar de 2 ori). Iar daca vrei ceva mai maroniu, mai inchis incearca cu frunze de nuc(asta merge garantat)
Sper ca te-am ajutat, pa, pa!

4 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Cred ca voiai sa ne pui o poza sa vedem parul tau, dar cred ca ai uitat.Pai metoda naturala de vopsire nu exista, daca vrei sa ti`l inchizi la culoare incearca uleiul de ricin, daca vrei sa ti`l deschizi fa-ti`l cu nuantator sau simplu cu vopsea.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Care" asceasta culoare" o are parul tau? straight face

Metode naturale de a schimba culoarea parului nu exista. Naturale exista doar de al deschide la culoare. Pup.