| Alexandrumrz a întrebat:

Vreau sa cumpar o placa video de 512 mb si as vrea sa stiu cat costa

9 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

150-200 ron

| Alexandrumrz explică (pentru 1Q):

Cat ai baut inainte! 3 litri de palinca! cum sa coste mai mult decat una de 1gb pe care am dat 120 de lei noua din raft fara reducere

| 1Q a răspuns (pentru Alexandrumrz):

Depinde si de la ce magazin ei ma, uitate pe net

| Shimonakatokka a răspuns (pentru Alexandrumrz):

Da...chiar poate. Eu am de 500 mb si imi merge mai bine decat pc soramii cu ati radeon hd 7800 + asa ca...happy

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Gasesti aici: http://www.emag.ro/......t-priceasc
Good luck! :p

| Klaudiu214 a răspuns:

Pai depinde de care si cat de buna. ca una buna de 512 mb poate sa lucreze cat una de 1GB

| Sweety27 a răspuns:

Am eu una noua: Placa video Sapphire, garantie 24 luni, VGA PCI-E ATI Radeon HD5450 HM, 512MB, DDR3, 64bit, 650/667MHz, HDMI/DVI-I/VGA, heatsink 1 slot. PRET 180, transp gratuit. Daca te intereseaza, da-mi mesaj pe prv.

| GigiManivela a răspuns:

Stiu ca poate nu se gasesc bani pentru mai mult, dar sfatul meu e sa sa-ti cumperi una de macar 1 gb daca nu chiar 2. Nu o sa poti sa te joci cine stie ce cu aia de 512...Am eu una de 512 daca o vrei, ti-o dau si cu 50 de lei...

| Shimonakatokka a răspuns:

Gasesti in jur de 80-100 lei dar te sfatuiesc sa mai pui inca 100 si sa iei una de 2 gb happy