| cristimpk a întrebat:

Cam cat costa o sedinta foto profesionala? As vrea sa fac cu cativa prieteni si nu stiu daca platim toti acelasi pret (adica fiecare cate un milion sau cat costa) sau se poate face cheta.

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Pretul difera si se incaseaza pentru fiecare fotografie. Daca faceti in grup, fiecare spune ce fotografie vrea, sau cate din fiecare, platindu-si,, partea,,. Fotograful incaseaza dupa numarul de fotografi finite.Pretul e in functie de calitatea serviciului si a materialului folosit, de dimensiune, etc.

| SnowWhite a răspuns:

Ce vrei sa spui cu cuvintul ''milion''?
Fiecare fotograf are preturile sale, ar fi bine sa te interesezi si intelegi cu ei personal.