| Willl a întrebat:

Cam cat costa un iphone 4? dar 4s? si care este diferenta? Dar un iphone 3g? Merita? fundakiss

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

3g vreo 150€
4 vreo 400€
4s vreo 450€
Diferenta intre 3g si 4 sau 4s este procesorul, camera si designul. Iar diferenta intre 4 si 4s, este foarte simpla: iPhone 4 are procesorul Apple a4, iar iphone 4s are a5 (putin mai rapid), si mai e diferenta ca iPhone 4 are camera de 5 mp, iar 4s are de 8 mp. Merita, sincer, iPhone 4. Nu vei avea niciodata probleme cu el (in afara de sensibilitate fiindca are partea din spate din sticla), dar daca se are grija de el, e de nota 10.

2 răspunsuri:
| Iubitulmeuhusky a răspuns:

Iphone-ul 3g e cam depasit, plus ca nu se prea mai gaseste in magazine, iar diferenta dintre 4 si 4s este una nesemnificativa, si variaza pretul in functie de locul/magazinul de unde le cumperi.