| Satan13 a întrebat:

Cat costa un Apple Iphone? Ce contine la cumparare(nu pe puncte)? Si merita?

3 răspunsuri:
| Tiberius a răspuns:

Depinde de iphone sunt mai multe modele.nu merita e un gadget facut un china si branduit de Apple de o calitate mediocra cu functii mult sub a altor telefoane.Nici daca vrei un tel de lux pe care sa-l arunci pe masa in club nu se merita iphone.
Iphone e strategie de marketing si atat. Un produs facut pentru americani

| Satan13 explică:

Mersi! Pt. parere!
Si sa stii ca nu ma intereseaz daca e facut, pentru. americani.

| Satan13 explică:

Mersi! Wow! Atat de ieftin! Bn! Eu din cate auzisem era 12milioane! Exagerat de scump, iar acum e mai ieftin decat un Samsung Corby!