| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa un parfum bun original?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

70 - 130€ oscileaza preturile intre variantele zise inainte.

| PedoBarbie a răspuns:

Depinde ce firmă e. Costă mulţi bani dacă e o firmă mare.

| Maioru a răspuns:

De obicei parfumurile bune se vand in sticlute mici si incep cam de la 150-200 ron in sus, in rest sunt de doi lei, te dai cu el si tine mirosul din baie pana iesi din casa si dupa aia...fas

| Pearl01 a răspuns:

Un parfum original, in functie de marca sau dozaj, incepe cam de pe la 180-200 ron si ajunge destul de departe. Insa majoritatea de 30ml-50ml costa intre 250-400 ron. Du-te mai bine la o parfumerie si vezi acolo cel mai sigur cat costa etc.

| missandrab a răspuns:

Depinde ce vrei. Cam de la 200 de lei in sus. In afara, sunt mai ieftine putin.

| Frumusica69 a răspuns:

Buna! Depinde de brand si de cati bani vrei sa dai pe un parfum original. Preturile pornesc de la 200 de lei. Daca doresti sa iti cumperi un parfum original la un pret foarte bun poti intra pe: https://kupoane.ro/store/notino/. Tot aici vei primi si un cod transport gratuit notino.