| Anna' a întrebat:

Cam cat de lung ar trebui sa fie un fir de ata, pentru a face o bratara a prieteniei?

4 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

De 1 m. 2 metrii daca vrei sa il pui dublu. Sper sa acorzi fundita celui care o merita

| Anemona a răspuns:

Hey:*
pentru a fi impletita trebuie sa fie cam de marimea bratului tau:*... oricum inainte de asta trebuie sa o faci mai groasa punand de mai multe ori ata una peste alta:*. succes

| iri a răspuns:

Eu fac asemenea bratari si pun fire de lungimea bratului happy

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Mie mi-a daruit prietena mea cea mai buna una anul trecut, cand am sfarsit anul scoalar, pentru ca am dat examen si eu am luat la eng. si ea la mate.desi nu mai suntem in aceiasi cls, ne vedem in pauze si in timpul zilei oricand dorim. ea a luat datele despre bratara din cartea fetelor.cred ca trebuie sa aiba vreo 50 cm pentru ca trebuie impletita si rasucita si iti dai seama ce mai ramane