| Anna' a întrebat:

Cat de lung ar trebui sa fie un fir de ata pentru a realiza o bratara a prieteniei?

4 răspunsuri:
| vampirika a răspuns:

Eu imi fac cu asta de 40 de cm fiecaretongue

| beebee a răspuns:

Intre 10 si 15 cm dar depinde de ce fel de bratara vrei sa-i faci.Succes si sper ca o sa-i placa!

| alexa_7084 a răspuns:

Pai depinde de grosimea mainii persoanei care o poarta :-D ai putea sa aflii invartind ata de cateva ori pe mana acelei persoane :-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de prietenia pe care ti-o poarta persoana respectiva, dar nu din ata ar trebui sa fie acel fir, daca s-ar putea sa fie un fir de suflet ar fi cel mai bine!