| elena999 a întrebat:

Cam cate ore pe zi munceste cineva care imparte pliante pe timp de vara? Si stiti cumva si cat se castiga de obicei pe luna? Ar mai exista alte oferte de joburi pe timp de vara pentru adolescenti(de preferat part-time)?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cam 4 ore, depinde de cat de mult de lucru a, dar nu recomand ca se dau multe tepe plus ca se dau putini banii

| RAY a răspuns:

Cam 4 ore, depinde de cat de mult de lucru e, dar nu recomand ca se dau multe tepe plus ca se dau putini banii